Home » Akce školní družiny 2022/2023 » MÁME RÁDI VÝLETY

Archiv

MÁME RÁDI VÝLETY

Výlety. Ty máme nejraději. A kde jsme byli a co jsme všechno viděli? Paní vychovatelky nás pozvaly do Litovle. První zastavení patřilo návštěvě knihovny, kde na nás čekala paní knihovnice, se kterou jsme si povídali o dětských knihách, knížkách a časopisech. Dozvěděli jsme se mnoho nových informací. Po opravdu zajímavé besedě nás čekal výstup na radniční věž, ze které jsme viděli krásné okolí. Ve věži si každý z nás jedenkrátzazvonil na zvon, a měl si něco přát. Snad se přání vyplní … Poslední zastavení patřilo návštěvě dopravního hřiště, kde jsme na kolech a koloběžkách jezdili podle dopravních značek a semaforů. Při cestě na autobus jsme se osvěžili italskou zmrzlinou a hurá domů. Již teď se těšíme na další výlet! /AA/