Home » Akce školní družiny 2022/2023 » Koláž: Zážitky z prázdnin

Archiv

Koláž: Zážitky z prázdnin

Přestože prázdniny už dětem zamávaly na rozloučenou, rozhodli jsme se s žáky zavzpomínat na vše, co během dvouměsíčního volna zažili. Po krátkém povídání o prázdninových zážitcích se děti pustily do společné práce, kterou byla koláž s příznačným názvem: Zážitky z prázdnin. K její výrobě děti využily obrázky z časopisů, které vystřihly a poté nalepily na podklad z tvrdého papíru zpevněného kartonem. Žáci na koláži ztvárnili spoustu aktivit, od podnikání výletů, trávení volných chvil se svými mazlíčky, čas strávený u vody, procházky v lese, až po mlsání dobrot nebo večerní grilování.

Dětem se jejich společná koláž velmi povedla a z výsledku měly velikou radost. Hotová práce zdobí naši družinovou nástěnku a žáci si při pohledu na ni mohou připomenout, jak krásné léto strávili. /JB/