Home » Akce školy 2022/2023 » Jak jsme společně vykročili do nového školního roku

Archiv

Jak jsme společně vykročili do nového školního roku

Letní prázdniny utekly jako voda a žáci se vrátili zpět do školních lavic.

První dny školy se nesly v duchu seznamovacích, herních a zábavných aktivit. Dva měsíce jsme se neviděli, a tak nejprve každý z nás povyprávěl, jak prožil letošní prázdniny. Děti si také připomněly, jak vypadají školní prostory a zkoumaly, co je v jejich třídách nového.

Abychom si začátek školního roku zpříjemnili, využili jsme krásného počasí a vyrazili společně ven. Plnili jsme řadu úkolů, čímž se stmelila jak samotná třída, tak celkový kolektiv dětí základní školy speciální. Běhalo se, hrál se fotbal, ping pong a další míčové hry…

Adaptační týden jsme zakončili procházkou městem Uničovem a městským parkem. A teď už vzhůru na nové učivo a vstříc novým dovednostem a zážitkům, které nás čekají v tomto školním roce. /KH+LN+HF/