Home » Akce školy 2022/2023 » Cyklovýlet na Sobáčov

Archiv

Cyklovýlet na Sobáčov

Poslední červnové týdny jsme si s žáky IX.A zpříjemnili dalším cyklovýletem. Tentokrát jsme vyrazili trochu dál, na Sobáčov. Naplánovali jsme trasu přes les kolem Střelic a Nového Dvora. Kolem desáté hodiny dopolední jsme dorazili do cíle, v nohách jsme měli necelých 14 km a úsměv na tváři.

Po příjezdu k sobáčovskému rybníku jsme se občerstvili a osvěžili točenou malinovkou. A protože součástí areálu Náš Sobáčov je i hřiště na plážový volejbal, rozdělili jsme se na dva týmy a šli hrát.

A i když hráli někteří žáci plážový volejbal poprvé, šlo jim to moc dobře a všichni jsme se bavili. Cestou zpátky do Uničova jsme se zastavili v Doubravském Dvoře na zmrzlině. Do Uničova jsme dorazili kolem jedné hodiny a na tachometrech kol bylo krásných 27 km. /VB/