Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Budeme se bavit, budeme si hrát

Archiv

Budeme se bavit, budeme si hrát

                      Ve čtvrtek 23. 4. se pod vedením Mgr. Havlíčkové konal pro všechny žáky naší školy sportovně zábavný den s cílem užít si v přírodě krásný jarní den plný různých zajímavých aktivit. Každá třída měla obejít asi 12. stanovišť, kde se plnily zadané úkoly. Žáci si vyzkoušeli svoji šikovnost při stavění stanu, při válení sudů nebo při jízdě se zahradními kolečky. Jinde zase museli přemýšlet, co se naučili o lučních květinách, nebo zavzpomínat, jak pracujeme v terénu s mapou a buzolou. Ti odvážnější dokázali prolézt dlouhým látkovým tunelem, nebo ujít několik metrů na dřevěných chůdách. Celá akce se velmi zdařila a to hlavně díky hlavní organizátorce Mgr. Ludmile Havlíčkové. (J. V.)