Home » Akce školy 2022/2023 » Barevné tvoření – tvoření z přírodnin

Archiv

Barevné tvoření – tvoření z přírodnin

Dnešní tvoření z přírodnin jsme se třídou III.B pojali trochu netradičně. Místem pro naši tvorbu byl zvolen městský park v Uničově.

V parku se žáci dozvěděli, že jsou trosečníci na pustém ostrově a jejich prvním úkolem je najít nějaký život. U stromu jsme objevili malé broučky, kterým bylo potřeba postavit hmyzí domeček. Dále malí výzkumníci obdrželi čtvrtku s oboustrannou lepící páskou. Na lepící pásku žáci postupně lepili přírodniny, které jsme společně i pojmenovali. Tímto způsobem děti vyhotovily pěkný obrázek.

Na závěr badatelé za sebou zanechali stopu, pozdrav (tzv. Landart) dalším výzkumníkům.

I přes mrazivé počasí a trochu mokra se děti do úkolu pustily s nadšením. /ZV/