Home » Akce školy 2022/2023 » ZIMA – VÝSTAVA V DDM

Archiv

ZIMA – VÝSTAVA V DDM

Žáci II. A se zúčastnili výtvarné soutěže na téma „ZIMA”, kterou vyhlásil Dům dětí a mládeže Vila Tereza v Uničově. S netrpělivostí čekali na výsledkovou listinu, z níž se dověděli, kdo vyhrál. Porota to jistě ani tentokrát neměla lehké. Školy a školky poslaly do soutěže 165 prací jednotlivců, 23 kolektivních a 10 skupinových prací. A věřte, že vyhrát si přáli všichni a nebylo ani jednoduché vybrat žáky, kteří přečetli jména výherců. Číst chtěl také každý. A proč?  Protože byli opravdu velmi zvědaví!

Když se žáci dozvěděli, že cenu dostala Anička Domesová za svoji práci „Labuť na jezeře” a všichni za kolektivní práci nazvanou „Zimní ulice”, měli velkou radost. O to víc se těšili na výstavu, ale především na ceny, které si odnesli z Domu dětí a mládeže.         /SJ/