Home » Akce školy 2022/2023 » Výlet za hudbou, tancem a přírodou

Archiv

Výlet za hudbou, tancem a přírodou

Každý školní rok na naše žáky čeká spousta školních výletů a akcí, ani tento rok tomu není jinak. A hned první výlet se uskutečnil začátkem měsíce října. Tentokrát se naše třída vydala za hudbou, tancem, zpěvem a přírodou.

V krásné a čisté přírodě na pomezí Orlických hor a Zábřežské vrchoviny byl cíl naší cesty, obec Strážná.

V kruhovém prostoru tee-pee byly připraveny rozličné hudební nástroje jako jsou džembé bubny, šamanský buben, didžeridu, koncovka, brumle, ústní harfa a další. Okolo rozdělaného ohně jsme si mohli plnými doušky vychutnat jedinečnou atmosféru doplněnou mimořádnou hudbou a zpěvem.

Všichni jsme si také hru na tyto neobvyklé hudební nástroje sami vyzkoušeli. Poté následoval intuitivní tanec v přírodě a v neposlední řadě také kresba s prvky arteterapie.

Nejsilnějším zážitkem, na který jistě budeme všichni vzpomínat, patřila bezesporu návštěva výběhu s kozami. Tuto „adrenalinovou“ zkušenost budeme mít ještě dlouho ve své paměti.

Závěrem nezbývá než dodat, že se nám výlet líbil a celý den jsme si naplno užili. /LN/