Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Škola v historii » Akce školy 2016/2017 » Vánoce ve škole – poslední školní den v roce 2018

Archiv

Vánoce ve škole – poslední školní den v roce 2018

V pátek 21. prosince. 2018 si žáci ve škole užili poslední den v roce 2018.
Dnešní den jsme zahájili besídkou, kterou jsme společně nacvičili pro žáky naší školy. Po besídce následovalo pro všechny občerstvení. Spousta pochutin sladkých, slaných, ovoce a teplý punč. Pak jsme vyrazili na procházku a zastavili jsme se v Infocentru v Uničově, kde pořádali výstavu betlému. Na výstavě žáky nejvíce zaujal vyřezávaný dřevěný betlém. Po návratu do školy, na žáky čekalo překvapení. Pod vánočním stromečkem našli spoustu dárků, ze kterých měli obrovskou radost. Celý dnešní sváteční den jsme strávili v příjemné vánoční atmosféře. Na závěr jsme si všichni popřáli veselé Vánoce a šťastný nový rok. (P. P.)

Vánoce ve škole - poslední školní den v roce 2018