Home » Akce školy 2022/2023 » Sportem ke zdraví

Archiv

Sportem ke zdraví

V hodině tělesné výchovy jsme s žáky IX. A a IV. A zamířili do areálu městského parku, kde pro ně byly připraveny závody ve dvou disciplínách, v nichž poměřili své síly. Tou první byl hod kriketovým míčkem. Každý z žáků měl tři pokusy, děti se snažily předvést co nejlepší výkon a jejich hody byly většinou velmi povedené. Následovala druhá disciplína, a to štafetový běh. Na něj se žáci rozdělili do dvou smíšených družstev. Obě skupiny běžely s maximálním nasazením, a i když byl výsledek těsný, radost z běžeckého závodu měli všichni.

Poté jsme se přesunuli na víceúčelové hřiště Revolta. Žáci se tu rozdělili do čtyř skupin, jejich úkolem bylo protáhnout si celé tělo na různých cvičebních prvcích. I když byly děti poměrně vyčerpané ze sportovního zápolení, nakonec se do školy všechny vracely s úsměvem na tváři. /VB/