Home » Akce školy 2022/2023 » Předvánoční čas v IX.A

Archiv

Předvánoční čas v IX.A

Když se řekne prosinec, mnohým z nás se vybaví nejkrásnější období roku – Vánoce. Čekání na ně si každý krátí něčím jiným. Děti si mohou odpočítávání příchodu Ježíška zpříjemnit adventním kalendářem. I v IX.A máme adventní kalendář, v každém okénku čeká na žáky nějaký úkol, výzva, ale i výhoda a samozřejmě sladká odměna za splnění.

První výzvy se žáci zhostili skvěle. Ponožkový den – úkolem bylo obléct si ráno každou ponožku jinou. Dále následovaly nějaké výhody, jednou z nich byl den bez špatných známek, kdy žáci měli možnost umazání jedné špatné známky. Další den byl ve znamení vánoční hudby, při hodině pracovních činností jsme si pouštěli vánoční písničky. Následující den byl kreativní – žáci dostali za úkol vymyslet básničku, která by vystihovala naši třídu. U čtení jedné z nich jsme se všichni pobavili. Předposlední školní den si pro žáky připravil záludný úkol – udělat společnou bláznivou vánoční fotku. Do výzvy se zapojily i paní učitelka a paní asistentka. A výsledek je parádní! /VB, IK/