Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Poznáváme město a okolí školy

Archiv

Poznáváme město a okolí školy

Dne 10. 9. 2015 se uskutečnila vycházka do města a okolí školy. Žáci si během vycházky upevnili znalosti z dopravní výchovy, poznávali dopravní značky a povídali si o tom, jak a kde správně přecházet vozovku, aby cesta do školy  a zpět domů byla bezpečná. Ve městě jsme si prohlédli Masarykovo náměstí s mnoha obchůdky. Zejména pozornost byla věnována Mariánskému sloupu a radnici, která je v současné době restaurována. Nejvíce však žáci obdivovali kašny s tryskající vodou. Vycházka byla ukončena návštěvou Nové galerie ZUŠ, kde jsme zhlédli výstavu výtvarných prací s názvem …léto odlétá. Výtvory žáků výtvarného oboru ZUŠ Uničov na téma „Motýli“ se nám velmi líbily. (L. B.)

IMG_0874 IMG_0876 IMG_0879 IMG_0888 IMG_0883