Home » Akce školy 2022/2023 » Pohádky ve školní družině trochu jinak

Archiv

Pohádky ve školní družině trochu jinak

Naši školní družinu navštívilo maňáskové představení manželů Janečkových ze Šternberka. Zahráli nám tři krátké pohádky a to „O Jeníčkovi a Mařence“, „O třech klubíčkách“ a „O kohoutkovi a slepičce“. Pohádky se nám velice líbily, a během představení jsme společně zpívali lidové písničky. Dostali jsme možnost o pohádkách více přemýšlet. Zjistili jsme, že každá pohádka nám něco říká. A na co jsme za pomocí dospěláků přišli? Tak například, že nemáme sami chodit na místa, která neznáme, nad nikým se nemáme povyšovat ani ponižovat, a že je důležité se s kamarády o některé věci dělit. Na rozloučenou jsme si ještě zazpívali s kytarou. Moc rádi si to příště zase zopakujeme.                               /AA+ZV+PK/