Home » Akce školní družiny 2022/2023 » PEČENÍČKO, PEČENÍ

PEČENÍČKO, PEČENÍ

Není snad nic příjemnějšího než vůně a lahodná chuť vlastnoručně upečeného pokrmu. Proto jsme se se žáky domluvili na přípravě hned několika chodů najednou. Během dvou vyučovacích hodin jsme upekli slané šneky, jablečný i tvarohový štrůdl a nechybělo ani slaďoučké kakaíčko.

Všichni žáci se do příprav dobrot s nadšením pustili a také se o úklid dělili rovným dílem. Jelikož bylo přítomno mnoho malých kuchtíků, práce nám šla od ruky a bylo co nevidět hotovo! Všichni okusili upečené mňamky a některým chutnalo tak, že si i několikrát přidali.

Pečení ve škole bylo opět zábavnou aktivitou, ale také příležitostí k vzdělávání, rozvoji dovedností a posilování spolupráce a komunikace mezi žáky. Už nyní máme naplánované pečení bábovky. To si zase pochutnáme! /LN, KH, HF/