Home » Akce školy 2021/2022 » Nocování ve škole

Archiv

Nocování ve škole

Ve čtvrtek 5. května jsme se s dětmi po školní družině vydali na školní zahradu, kde jsme plnili různé sportovní výzvy. Druhá skupinka žáků vyrazila na hlavní budovu do cvičné kuchyňky, kde upekla bábovky na snídani. Společně jsme se sešli u opékání špekáčků a zazpívali jsme si u kytary.

Po večerní hygieně jsme se převlékli do pyžam a mohla začít pyžamová párty. Krásně jsme si zatančili a na závěr nás čekala stezka odvahy, která vedla do sklepa. Pod schody končilo světlo a dále jsme šli po svíčkách. Na konci stezky si ti nejodvážnější mohli vybrat odměnu. Po stezce odvahy už na nás čekaly připravené spacáky a pan učitel s pohádkou. Po ukolébavce jsme všichni usnuli a spali jsme až do rána.

K snídani jsme si vychutnali upečenou bábovku a koláčky od paní ředitelky. Akce se nám všem líbila a těšíme se na červnové stanování. /PP, VŠ/