Home » Akce školy 2022/2023 » Netradiční pohybové hry se studenty

Archiv

Netradiční pohybové hry se studenty

                                                       třída: I. A a II. A

Ve čtvrtek 24. listopadu se o naši tělesnou výchovu postarali studenti rekreologie z pedagogické fakulty v Olomouci.

Od rána jsme se těšili na desátou hodinu, kdy jsme vyrazili do místního parku. Studenti si pro nás připravili zábavné sportovní hry, při kterých jsme si vyzkoušeli rychlost, obratnost i výtvarný talent. Nejvíce nás bavil petanque a samozřejmě klasický fotbal, protože je mezi námi řada chlapců, kteří již do fotbalu někdy chodili a základy i způsoby tréninku znají. Zábavný byl také štafetový běh na různé způsoby, závody.

Nakonec jsme se trochu zklidnili malováním a někteří si ještě vyzkoušeli svou obratnost s tenisovou pálkou a míčkem.

Soutěžili jsme s nadšením a vrátili se do školy řádně unavení a provzdušnění ledovým vzduchem. Ani studenější počasí nám totiž nevadilo. Zjistili jsme, že fotbal se dá hrát i koncem listopadu a že při běhání a soutěžení nikomu z nás zima není. /HV/