Home » Akce školy 2022/2023 » Koncert filharmonie a Scholaris Olomouc

Archiv

Koncert filharmonie a Scholaris Olomouc

Poslední listopadový čtvrtek jsme měli s žáky VIII.A a IX.A perný. Ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží a vyrazili do Olomouce. Čekal nás velký zážitek – koncert Olomoucké filharmonie. Na Horní náměstí jsme se přemístili tramvají, a protože jsme měli ještě trochu času a blíží se čas adventu, prošli jsme se po náměstí, kde už stojí vánoční stromek a kolem něj už se připravují vánoční trhy.

Blížila se desátá hodina, a tak jsme se přesunuli do prostorů filharmonie. Přivítal nás dirigent. Pro mnohé z nás to byl obrovský zážitek, měli jsme možnost vidět různé hudební nástroje.

Po skončení koncertu jsme se přemístili do budovy střední odborné školy, kde právě probíhal veletrh středních škol. Letošní školní rok je důležitý při životním rozhodnutí pro tři žáky naší školy. Právě ti pečlivě zmapovali trh středních škol.

Blížila se druhá hodina odpolední a my jsme se opět tramvají vydali na hlavní nádraží, kde na nás již čekal vlak zpátky do Uničova. Všem se výlet moc líbil. /VB/