Home » Akce školy 2022/2023 » Jaro ve IV.B

Archiv

Jaro ve IV.B

Během měsíce března jsme se pilně učili, a protože učení může být i zábavné, tak jsme hravou formou opakovali znalosti na interaktivní tabuli a nově i na tabletech. Všichni jsme si užívali slunečného počasí a během vycházek ušli mnoho jarních kilometrů, navštěvovali hřiště a plnili nejrůznější úkoly v přírodě. Povídali jsme si o proměnách počasí během jara a o nadcházejících velikonočních svátcích.

Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech žáci tvořili mimo jiné barevné slepičky, klubající se kuřátka a zaseli řeřichu do vlastnoručně ozdobených květináčů. Stihli jsme navštívit zámek v Náměšti na Hané a zapojit se do několika školních projektů.

Ke konci měsíce jsme vynesením Morény zimě dali sbohem a teď nás čekají velikonoční prázdniny, na které se už moc těšíme. /LN/