Home » Akce školy 2022/2023 » Jarní tvoření

Archiv

Jarní tvoření

Zima stále pokračuje, ale my jsme se rozhodli, že se s časovým předstihem pustíme do jarního vyrábění.                                                                                                 

Inspirací nám byl jarní věneček, který nám ozdobí dveře naší třídy. Nejprve jsme si vystřihli motýlky, které jsme měli předtištěné. Motýlky jsme podle svojí fantazie různobarevně vybarvili. Potom jsme je nalepili na připravené šablony a tím jsme vytvořili dva krásné jarní věnečky. Dětem se věneček líbil a vykreslování je moc bavilo, proto jsme vymysleli, že si uděláme ještě jeden velikonoční. Nachystali jsme si z papíru vajíčka a ty jsme také vymalovali. Vajíčka jsme zase nalepili na šablonu a tím jsme získali krásný velikonoční věneček.                                                                                                                        

Děti byly se svojí prací spokojeny a těší se, jak do třídy vejdou ozdobenými dveřmi.  /PB/