Home » Akce školy 2022/2023 » IV.B se těší z úspěchu!

Archiv

IV.B se těší z úspěchu!

Dům dětí a mládeže Vila Tereza v Uničově vyhlásil během října výtvarnou soutěž pro všechny děti z MŠ a ZŠ v Uničově a okolí. Také my, třída IV.B, jsme se zúčastnili a vytvořili jsme kolektivní práci, kdy jsme znázornili pomocí různých výtvarných technik a prostředků „barevný a proměnlivý podzim“.

Celkem se do výtvarné soutěže sešlo 268 prací, z toho 27 z nich bylo skupinových. Jednou z těchto výherních kolektivních prací bylo i naše výtvarné dílo!

Rozhodli jsme se tedy, že se podíváme na ostatní umělecké práce žáků a vyrazili jsme na výstavu do DDM Vila Tereza. Všechna díla byla krásná a zajímavá. Našli jsme tam také další výrobky žáků naší školy.

Žáci se dozvěděli až na místě, že nás čeká výherní cena a diplom. Moc nás to všechny potěšilo, a zároveň mile překvapilo!

Už se těšíme, až se společně pustíme do další výtvarné práce. /KH/