Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Exkurze do SOŠ Litovel, Komenského

Archiv

Exkurze do SOŠ Litovel, Komenského

Blíží se 1. březen, termín odevzdání přihlášek k dennímu studiu na středních školách a učilištích. Všichni vycházející žáci základních škol, jejich zákonní zástupci a učitelé přemýšlejí, který učební obor je pro daného chlapce či dívku, ten nejvhodnější. V prosinci naši deváťáci navštívili OU a PŠ v Mohelnici, Vodní 27. V tomto učilišti úspěšně studuje několik žáků z naší ZŠ. Ve středu 8. února 2017 odjeli Bára, Monika, Tomáš a Slávek do Litovle, na „Den otevřených dveří“, který pořádá SOŠ Litovel, Komenského. Dívky měly zájem získat informace o učebním oboru cukrářka, chlapce lákal tříletý učební obor kuchař-číšník. Během dopoledne si žáci z Uničova nejdříve prohlédli učebny a místnosti odborného výcviku na Komenského ulici. Následně se odebrali do budovy školy na Gemerské ulici, kde je internát a školní jídelna. Denní program úspěšně zakončili ve školním barmanském klubu, při ochutnávce zmrzliny a míchaných nápojů. (L. H.)

080220175636 (1) 080220175638 (2)