Home » Akce školy 2022/2023 » Běh Litovelským Pomoravím

Archiv

Běh Litovelským Pomoravím

Dne 26.4.2023 se již tradičně konal Běh Litovelským Pomoravím. Byl to již 16. ročník orientačního běhu pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Závodu se zúčastnilo celkem 7 partnerských škol, které sestavily dohromady 5 dívčích a 10 chlapeckých družstev.

Z naší školy se orientačního běhu zúčastnila dvě chlapecká družstva. V prvním z nich byl Filip Adam, Luděk Rousek a Maxim Dostál a v druhém soutěžili Radoslav Rec, Dominik Ston a Denis Rousek. Celý závod byl dlouhý 4 km a žáci museli prokázat nejenom orientační, ale především sportovní dovednosti. 

A i když jsme nepřivezli žádné medaile, výkon našich žáků nebyl vůbec špatný, skončili na krásném čtvrtém a pátém místě. Všichni jsme si sportovní dopoledne moc užili. /VB/