Archiv

Barevný podzim

Dne 10. 11. 2015 jsme s žáky školní družiny navštívili výstavu výtvarných prací na téma Barevný podzim. Výtvarné soutěže určené pro děti z Uničova a okolí se  zúčastnili také žáci naší školní družiny. Vytvořili pomocí papírové trubičky od kuchyňských utěrek a barevného papíru ovocné stromy. Výstavu je možné spatřit v Uničově v prostorách DDM a v dětském oddělení uničovské knihovny. My jsme navštívili knihovnu, kde se nám velmi líbilo. Všechny zhlédnuté vystavené práce byly moc pěkné a budou nás motivovat v další výtvarné činnosti. Před návratem do školní družiny si žáci ještě prohlédli některé pohádkové knihy a knihy o zvířátkách, které se jim také velmi líbily. (L. B.)

Lída podzim0     Lída podzim2      Lída podzim3      Lída podzim4      Lída podzim5      Lída podzim6